Kursowanie we Wszystkich Świętych 2019r.

Kursowanie we Wszystkich Świętych 2019r.

znicz

UWAGA PASAŻEROWIE

Informujemy, że w dniu 1.11.2019r. (Wszystkich Świętych) autobusy Komunikacji Miejskiej w Kłodzku oraz na trasie Kłodzko – Ścinawica – Młynów – Wojbórz – Łączna kursować będą jak w soboty. Autobusy w tym dniu kursują do godziny 19:59. Autobusy w komunikacji miejskiej kursować będą tylko do ul. Spółdzielczej (bez ul. Korytowskiej i Galerii Twierdzy)

A-VISTA

UWAGA PASAŻEROWIE

W związku z kolejnym etapem remontu ulicy Rodzinnej informujemy, że na czas remontu  z obsługi komunikacyjnej wyłączone zostają przystanki Rodzinna, Przyjaciół Dzieci w obydwu kierunkach (na Szpital i na Galerię). Przystanki Rodzinna, Sklep u Krychy zostają przeniesione o ok.70 metrów w kierunku ulicy Łąkowej. Tymczasowa trasa przejazdu przez ul. Spółdzielczą na mapce w załączeniu.

 

 

Szanowni Pasażerowie,
Informujemy, że ze względu na niską frekwencję kursy na trasie Kłodzko – Jaszkowa Dolna – Kłodzko od dnia 17.6.2019r. zostają zawieszone.

 

 

 

Szanowni Pasażerowie,

 

Informujemy, że w dniu 2.5.2019r. autobusy komunikacji miejskiej w Kłodzku i na trasie Kłodzko – Ścinawica – Młynów – Wojbórz – Łączna oraz Kłodzko – Jaszkowa Dolna kursować będą jak w sobotę.

 

Szanowni Pasażerowie,

 

Informujemy, że w dniu 20.4.2018r. (Wielka Sobota) autobusy komunikacji miejskiej w Kłodzku i na trasie Kłodzko – Ścinawica – Młynów – Wojbórz – Łączna oraz Kłodzko – Jaszkowa Dolna kursować będą do godziny 14:59.

 

 

 

Nowa linia komunikacyjna Kłodzko – Jaszkowa Dolna – Kłodzko

Startujemy w poniedziałek 11.2.2019r.

Zapraszamy do korzystania.

A-VISTA – niech każdy korzysta 🙂

 

 

 

 

 

Szanowni Pasażerowie,
Informujemy, że w dniu 31.12.2018r. (Sylwester) autobusy komunikacji miejskiej w Kłodzku kursują do godziny 14:59. Autobusy na trasie Kłodzko-Wojbórz-Łączna kursują do godziny 15:30.

 

 

SZANOWNI PASAŻEROWIE

Informujemy, że w dniu 24.12.2018r. (Wigilia) autobusy komunikacji miejskiej w Kłodzku kursują do godziny 14:59. Autobusy na trasie Kłodzko-Wojbórz-Łączna kursują do godziny 15:30.

UWAGA PASAŻEROWIE

Informujemy, że w dniu 1.11.2018r. (Wszystkich Świętych) autobusy Komunikacji Miejskiej w Kłodzku oraz na trasie Kłodzko – Ścinawica – Młynów – Wojbórz – Łączna kursować będą jak w soboty. Autobusy w tym dniu kursują do godziny 19:59. Autobusy w komunikacji miejskiej kursować będą tylko do ul. Spółdzielczej (bez ul. Korytowskiej i Galerii Twierdzy)

A-VISTA

 

Uwaga pasażerowie

Informujemy, że ze względu na remont ulicy Półwiejskiej i jej zamknięcie w dniach 19-22.06.2018r. na trasie Kłodzko – Ścinawica – Młynów – Wojbórz – Łączna z obsługi komunikacyjnej zostają wyłączone przystanki Nowy Świat i Ustronie. Autobusy kursować będą ze Ścinawicy przez Bierkowice.

Uwaga pasażerowie

Informujemy, że w miesiącu kwietniu 2018 we wszystkie niedziele wolne od handlu autobusy A-VISTA na wszystkich trasach kursują jak w zwykłe niedziele handlowe włącznie z dojazdem do Galerii Twierdza Kłodzka. Zapraszamy do korzystania.

Uwaga pasażerowie

Informujemy, że w dniu 31.3.2018r. (Wielka Sobota) autobusy komunikacji miejskiej w Kłodzku i na trasie Kłodzko – Ścinawica – Młynów – Wojbórz – Łączna kursować będą do godziny 14:59.

UWAGA PASAŻEROWIE
Informujemy, że w związku z prośbami naszych stałych klientów w niedziele bez handlu tj. 11 i 18 marca 2018r. autobusy A-VISTA kursować będą tak jak w zwykłą niedziele z dojazdem do Galerii włącznie. Frekwencja w tych dniach pomoże nam w podjęciu decyzji odnośnie kursowania w kwietniu 2018r. Zapraszamy do korzystania z naszych usług.
UWAGA PASAŻEROWIE
Informujemy, że od dnia 2.3.2018r. obowiązuje zmieniony rozkład jazdy. Wykaz zmian:
-dodatkowy kurs w piątki i soboty: 21:40 Szpital – Łużycka – Bank Zachodni – Boh.Getta – Rodzinna – Spółdzielcza – Galeria Twierdza
-dodatkowy kurs w piątki i soboty : 22:20 Galeria Twierdza – Spółdzielcza – Rodzinna – Boh. Getta – Kościuszk,Starostwo – Łużycka – Szpital
-w niedziele wolne od handlu autobusy A-VISTA na trasach Komunikacja Miejska w Kłodzku i Kłodzko – Ścinawica – Młynów – Wojbórz – Łączna nie kursują.

 

UWAGA PASAŻEROWIE

Informujemy, że w  dniu 6.1.2018r. (Święto Trzech Króli) autobusy A-VISTA zgodnie z rozkładem jazdy nie kursują.

A-VISTA

 

UWAGA PASAŻEROWIE

Informujemy, że w dniu 31.12.2017r. (Sylwester) autobusy Komunikacji Miejskiej w Kłodzku oraz na trasie Kłodzko – Ścinawica – Młynów – Wojbórz – Łączna kursować będą do godziny 16:59. W dniu 1.1.2018r. (Nowy Rok) autobusy A-VISTA zgodnie z rozkładem jazdy nie kursują.

A-VISTA

 

 

UWAGA PASAŻEROWIE

Informujemy, że w dniu 1.11.2017r. (Wszystkich Świętych) autobusy Komunikacji Miejskiej w Kłodzku oraz na trasie Kłodzko – Ścinawica – Młynów – Wojbórz – Łączna kursować będą jak w soboty. Autobusy w tym dniu kursują do godziny 19:59. Autobusy w komunikacji miejskiej kursować będą tylko do ul. Spółdzielczej (bez ul. Korytowskiej i Galerii Twierdzy)

A-VISTA

UWAGA PASAŻEROWIE

W związku z kolejnym etapem remontu ulicy Rodzinnej informujemy, że na czas remontu (ok. 2 miesiące) z obsługi komunikacyjnej wyłączone zostają przystanki Rodzinna, Mini ZOO w obydwu kierunkach (na Szpital i na Galerię). Przystanki Rodzinna, Sklep u Krychy zostają przeniesione o ok.70 metrów w kierunku ulicy Łąkowej. Tymczasowa trasa przejazdu przez ul. Spółdzielczą na mapce w załączeniu.

A-VISTA

UWAGA PASAŻEROWIE

Informujemy, że w związku z imprezą KRYTERIUM ASÓW DRIFTU KŁODZKO w dniu 19.08.2017r busy A-VISTA na trasach Komunikacja Miejska Kłodzko i Kłodzko – Ścinawica – Młynów – Wojbórz – Łączna nie kursują.

A-VISTA

UWAGA PASAŻEROWIE

W związku z remontem ul. Rodzinnej pomiędzy ul. Przyjaciół Dzieci a ul. Jana Pawła II z obsługi komunikacyjnej wyłączony zostaje przystanek Rodzinna, Jana Pawła II. Kursy 8:15 Galeria – Szpital i 10:10 Galeria – Szpital przebiegać będą przez przystanki Rodzinna, Mini ZOO i Rodzinna, Sklep u Krychy oraz Bohaterów Getta, Dobosz.