Oferta

Oferta

Polecamy Państwu nasze usługi w zakresie przewozu osób. Zapewniamy komfortowe, dobrze wyposażone samochody, wysoki standard usług i przystępne ceny. Do każdego zlecenia podchodzimy sumiennie i z należytą starannością, nasze auta są zadbane i zawsze czyste.

Nasze pojazdy posiadają ubezpieczenie NW, którym objęci są wszyscy nasi pasażerowie, każdy kierowca ma stałą łączność z kierownictwem transportu, umożliwiającą natychmiastową reakcję w nieprzewidzianych sytuacjach.

Przewozy osób wymagają posiadania i stosowania szeregu nałożonych przez ustawodawcę przepisów i dokumentów, które my posiadamy i respektujemy.

Firma posiada Certyfikat Kompetencji Zawodowych w Międzynarodowym Transporcie Drogowym Osób oraz Licencję Międzynarodowego Transportu Drogowego Osób wydaną przez Ministra Infrastruktury.

Wiemy, że napięte plany naszych klientów często w ostatniej chwili ulegają zmianie, dlatego jesteśmy elastyczni w takich sytuacjach. Planowaniem transportu zarządza osoba legitymująca się wymaganym CERTYFIKATEM KOMPETENCJI ZAWODOWYCH.

Nasi kierowcy posiadają odpowiednie kwalifikacje i spełniają wszelkie wymogi dotyczące przewozu osób, są zawsze mili i uśmiechnięci, chętnie pomogą w załadunku i rozładunku bagażu. Cechuje ich profesjonalne podejście do klienta, dbałość o wygląd swój i pojazdu oraz płynne i bezpieczne prowadzenie.

W przypadku objazdów spowodowanych np. korkami lub remontami dróg nie naliczamy opłat za dodatkowe kilometry.

Przy stałej współpracy oferujemy stałe, niższe ceny. Firmom oferujemy bezgotówkową obsługę płatności.

Organizujemy indywidualne oraz grupowe transfery na LOTNISKA – m.in. – BERLIN, DREZNO, LIPSK, WROCŁAW STRACHOWICE, KATOWICE PYRZOWICE, KRAKÓW BALICE, POZNAŃ ŁAWICA.